Zboží.cz je rozšířené o sekci Jak vybrat

Blog | Autor: |

Zboží.cz neustále vylepšuje svou podobu. U některých kategorií jste si zcela určitě všimli nové sekce „Jak vybrat“.  Tato sekce má pomoci nakupujícím se jednodušeji zorientovat v pestré nabídce produktů na Zboží.cz a rychleji poznat všechny výhody daného produktu. Novou sekci „Jak vybrat“ naleznete u jednotlivých kategorií hned v úvodu stránky (vedle názvu kategorie). Tipy pro výběr vhodného produktu najdete také pod výpisem nabízeného zboží na konci stránky.

 

Zbozi.cz 

Tato poradní část je aktuálně k dispozici pro 40 nejnavštěvovanějších kategorií (u některých jsou k dispozici dokonce video testy).  Zároveň bude sekce „Jak vybrat“ postupně přibývat i u dalších produktů.

Text v sekci „Jak vybrat“ je rozdělený do několika odstavců a obsahuje vysvětlení klíčových parametrů, uvádí základní rozdíly mezi jednotlivými výrobky a uvádí i nejrůznější technické pojmy a zkratky, které se používají pro označení charakteristiky zboží. 

Zbozi.cz

Kromě poradce označeného červenou žárovkou, je zboží.cz rozšířené o přehledný výpis kategorií, který usnadňuje výběr produktu, který zákazníci hledají.

Zboží.cz je rozšířené o sekci Jak vybrat

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2