PHP programátor

Nový Web je parta lidí z online prostředí, která je schopna postarat se o web, e-shop i on-line marketing malých i velkých klientů.

Umíme zajistit fungující web a marketing pro truhláře z Loun nebo i individuální e-shop napojený na účetní systém pro firmu, která prodá ročně v řádech desítek milionů korun až po kompletní on-line marketing pro banku, mezinárodní firmu působící v ČR i zahraničí.

Těší nás, že naše služby využívají nejen koncoví klienti, ale i reklamní agentury, které pro své klienty potřebují kvalitní službu za dobrou cenu.

Je nás aktuálně 10 a pracujeme pro společnosti násobně větš. Naplňují nás nejen z nové fungující weby a eshopy, ale i z promyšlené online marketingové kampaně u kterých vidíme, jaký zisk klientům přinášejí.

Koho hledáme:

Seniorního nebo i mediorního programátora – ideálně z oblasti Liberec, Česká Lípa, Jablonec n/N, Mladá Boleslav, Praha, který nám pomůže rozvíjet stávající, ale i nové klienty. Projekty stavíme nad vlastním řešením v PHP, MySQL, JS, SASS, a verzujeme v GITu.

Na jakých projektech můžeš pracovat?

Na shopech a webech našich skvělých klientů, například Funstorm.cz, Sixt.cz, Fitham.cz a nebo taky na úplně novém projektu ze sportovního prostředí, který Ti můžeme představit až osobně.

Co za svůj kód dostaneš?

Možnost smlouvy na HPP nebo IČO, ohodnocení 2.000 – 6.000 Kč za MD podle Tvých zkušeností.

Co s námi zažiješ?

Snažíme se pořádt i několik interních akcí za rok, kde „pracujeme“ na sobě. Chodíme po horách, zajdeme n bowling, laser game a další místa, která nás baví.

Pokud máš zájem o spolupráci, neváhej se nám ozvat.

Stačí zavolat na +420 773 578 953 nebo poslat e-mail na prace@novy-web.cz, že se s námi chceš potkat a zjistit víc.

Těšíme se,
Kluci a holky z Nového Webu

Ozvěte se nám

Máte projekt?
Naprogramujeme ho, podpoříme marketingovou strategií a budeme se starat o jeho obsah