Web & E-shop

Tvorba webu

V tvorbě webů máme více než 12 let zkušeností a za sebou přes 600 realizovaných zakázek. Vytvoříme vám web, který bude splňovat veškeré vaše požadavky a zároveň bude intuitivní a lehce ovladatelný pro vaše zákazníky.

Proč sáhnout po webových stránkách od nás?

Víme, co děláme. Využíváme veškeré naše zkušenosti a neustále se posouváme. Výsledkem jsou tak profesionálně zpracované stránky, a to i z grafického hlediska.

Rozumíme prezentaci na internetu a SEO pro nás není cizí pojem. Naše stránky jsou tak od prvního návrhu v souladu s optimalizací pro vyhledávače.

Víme, že vaši zákazníci jsou to nejdůležitější. Stránky jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé a intuitivní. A samozřejmě také tak, aby budovaly dobré jméno vaší firmy.

Jsou jednoduché na obsluhu. Všechny naše webové stránky jsou vybavené naším vlastním redakčním systémem, který je intuitivní a jednoduchý na správu. A pokud byste přeci jen tápali, rádi vám poradíme a naučíme vás s ním pracovat.

Pokud vás zajímá naše práce, podívejte se na naše reference. A pokud přemýšlíte nad novým webem, ozvěte se nám!

Reference Auto KP Plus

Tvorba e-shopu

E-shopy jsou naše doména. A přes 100 individuálních e-shopových projektů hovoří o tom, že víme, co děláme. Vytváříme přehledné internetové obchody s grafikou, která odpovídá vaší značce. A vytváříme je přesně podle vašich potřeb.

Základem je pro nás individuální přístup. Některé věci jsou pro nás samozřejmost, ať už chcete sebejednodušší e-shop. Třeba:

Jednoduché propojení na informační systémy jako je Pohoda, Money, Helios, Altus Vario a další.

Žádné omezování. V našem e-shopu si budete moci vytvořit tolik kategorií a položek, kolik jen budete chtít.

Jednoduchá správa. Spravovat objednávky, produkty i články zvládnete sami a bez obtíží. Kromě těchto základů můžete na našich e-shopech vždy využívat fotogalerii a nabízet různé způsoby platby a dopravy.

Uživatelská přívětivost. Možnost vyhledávání je v našich e-shopech samozřejmostí. A potvrzovací e-maily při nákupu také.

Pomoc vašemu podnikání. Naše e-shopy i v základu umožňují jednoduché propojení s Google Analytics. A pokud budete chtít podpořit zobrazování ve vyhledávačích, najdete u nás přípravu pro nastavení SEO u kategorií i produktů.

Ozvěte se nám a společně vám vytvoříme ten nejlepší e-shop přesně pro vás.

Reference Auto KP Plus

Ozvěte se nám

Máte projekt?
Naprogramujeme ho, podpoříme marketingovou strategií a budeme se starat o jeho obsah