HTML / CSS Kodér

Nový Web je parta lidí z online prostředí, která je schopna postarat se o web, eshop, grafiku i on-line marketing malých i velkých klientů.

Umíme zajistit fungující web a marketing pro truhláře z Loun, individuální eshop napojený na účetní systém pro firmu, která prodá ročně v řádech desítek milionů korun až po kompletní on-line marketing pro banku, mezinárodní firmu působící v ČR i zahraničí.

Je nás sice okolo 10, ale pracujeme pro společnosti násobně větší a radost máme nejen z nových fungujících klientských webů a eshopů, ale i z promyšlených online marketingových kampaní u kterých vidíme, jaký přinášejí klientům zisk.

Hledáme někoho, kdo:
  • má perfektní znalost HTML5, CSS3 (používáme preprocesory Less a Sass)
  • velkou výhodou pokročilá znalost JavaScript
  • má alespoň okrajovou znalost PHP
  • umí si převzít grafické podklady (pracujeme ve Sketchi, výjimečně Figma)
  • verzujeme v Gitu - můžeme doučit
Na jakých projektech můžeš pracovat?

Na shopech a webech našich skvělých klientů, například Funstorm.cz, Sixt.cz, Fitham.cz, a nebo taky na úplně novém projektu ze sportovního prostředí, který Ti můžeme představit až osobně.

Co za svůj kód dostaneš?

Možnost smlouvy na HPP nebo IČO, výrazně nadstandardní ohodnocení za MD, vše poctivě podle Tvých schopností, zkušeností a toho, kolik toho zvládneš.

Co můžeš dostat navíc?

Máme pár interních akcí za rok, kde „pracujeme“ na sobě. Chodíme po horách, občas na bowling, laser game a další místa, která nás baví.

Už jsme Tě zaujali?

Stále ještě nevíš, jestli se k nám přidáš? Tak to už nezbývá, než se nám ozvat!

Stačí zavolat na 733 737 572 nebo poslat dvouřádkový e-mail na prace@novy-web.cz, že se s námi chceš potkat a zjistit víc.

Těšíme se,
Kluci a holky z Nového Webu

Ozvěte se nám

Máte projekt?
Naprogramujeme ho, podpoříme marketingovou strategií a budeme se starat o jeho obsah