Naše školení mělo pro účastníky celkový přínos 91%!!

Novinky ve světě internetu | Autor: |

 V březnu 2015 jsme společně s firmou A-net uspořádali celodenní školení v centru Babylon. Školení bylo zaměřené na internetový marketing. Na účastníky čekalo mnoho informací, praktických příkladů a přidali jsme několik rad, které jsme v Novém Webu získali během 8 leté praxe v tvorbě úspěšných webových stránek a internetových obchodů. Víme, že internetový marketing je náročné téma a proto jsme se rozhodli naše školení ,,Jak na internetový marketing“ zopakovat a to již v květnu 2015!! Nenechte si ho ujít a přihlaste i Vy, nebo zvolte některé školení se speciálním zaměřením na SEO, PPC a podobně.

O tom, že mělo školení "Jak na internetový marketing" opravdu úspěch, svědčí statistický výsledek spokojenosti se školením.

Posuďte sami:

Školení - Internetový marketing Liberec

 

Celkem dorazilo přes 30 účastníků, dychtivých získat maximum informací. Během školení pokládali našim profesionálním školitelům opravdu záludné otázky. Ti na každou z nich našli jasnou, srozumitelnou a lehce pochopitelnou odpověď. Celý den se nesl v příjemném duchu a školení bylo vhodně doplněné nejrůznějšími vtipy. A to nejen ze strany našich interních školitelů.

Účastníci školení obdrželi přehledné, tištěné materiály, které jim během výkladu byly oporou. Celé školení bylo rozdělené do dvou bloků – ranní a odpolední části. Ráno jsme se detailně zaměřili na základní otázky. Sem patřilo vysvětlení co vlastně ten internetový marketing je, co je jeho nedílnou součástí a poradili jsme, jak internetový marketing využít ve prospěch podnikání účastníků školení. Zkrátka, jak využijí internetový marketing na maximum.

Odpolední část školení jsme věnovali podrobnějším úkonům, které je třeba během činností v internetovém marketingu provádět. Patří sem například stavba nebo redesign webu či internetového obchodu, proč je nutné měřit a vyhodnocovat návštěvnost webu nebo jak se vyznat v pojmech, které nabízí měřící nástroje jako například Google Analytics. 

Samostatný blok tvořilo seznámení s několika sociálními sítěmi. Podrobněji jsme probrali ožehavá témata jako Newslettering, SEO či PPC. Vysvětlili jsme pojmy jako ,,Longtail“ ,,Analýza klíčových slov“ nebo jak správně budovat linkbuilding.

A máme i několik fotografií ze školení Jak na internetový marketing  - podívejte se na ně v sekci Žijeme v Novém Webu :-) 

Celkově hodnotíme školení jako vydařené a velice přínosné. A již nyní se těšíme na příští setkání s Vámi.

 

 

 

Naše školení mělo pro účastníky celkový přínos 91%!!

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2