5 důvodů, proč je analýza klíčových slov základ

Blog | Autor: |

Analýza klíčových slov je nedílnou součástí SEO, tedy optimalizace vašich stránek pro internetové vyhledávače. Je dokonce takovým jeho základním kamenem. Proč tomu tak je a proč se vyplatí ji nepodcenit a svěřit odborníkovi? Pojďme se na to podívat...

 

 

1) Víte, co lidi hledají

 

Analýza klíčových slov vám dává jasnou představu o tom, co lidé na internetu v souvislosti s vaším oborem hledají a jakými slovy a frázemi se na to ptají. Od toho se pak odráží veškeré další úpravy webu s cílem přilákat co nejvíce uživatelů.

 

2) Využití v PPC – dobře nastavené kampaně

  

Využití „klíčovky“ ale u SEO nekončí – hodit se vám bude i při realizaci PPC kampaní. I u nich hrají klíčová slova nezastupitelnou roli. Správná klíčová slova v dobře nastavené kampani vám přinesou více konverzí, tedy i vyšší zisk!

 

3) Podklady pro copywriting

 

Při zpracovávání textů, které vám pomohou nejen přilákat uživatele a přesvědčit je, aby se stali i zákazníky, můžete z analýzy klíčových slov také hodně těžit. Texty obsahující klíčová slova relevantní k obsahu vašeho webu vás posunou na vyšší pozice ve vyhledávání.

 

4) Struktura webu bude dávat smysl

  

Analýza klíčových slov vám pomůže upravit strukturu webu tak, aby co nejlépe odpovídala tomu, co u vás zákazník hledá. Zahrnutí všech relevantních kategorií a výrazů a rozčlenění stránek tak, aby z uživatelského hlediska dávaly smysl, vám výrazně zvýší návštěvnost. Uživatelé se k vám navíc budou rádi vracet.

 

5) Odhalení slabých míst

 

Zjistíte také, které části vašich stránek potřebují péči nejvíce a jestli nemáte na svém webu místa, kde leží zbytečně nevyužitý potenciál. Příkladem může být stránka obsahující hojně vyhledávané výrazy, která je ale jinak pro zákazníky málo viditelná.

 

Rádi zpracujeme analýzu klíčových slov i pro vaše stránky. Kontaktujte nás!

5 důvodů, proč je analýza klíčových slov základ

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2