5 důvodů, proč investovat do copywritingu

Blog | Autor: |

„Copywriting“ je poměrně široký pojem – zahrnuje tvorbu reklamních textů, PR článků, sloganů, ale i textů webových stránek obecně. A je to právě copywriting, co často rozhoduje o konečném rozhodnutí zákazníka o nákupu, nevyplácí se ho proto podceňovat. Psaní textů pro internetové prostředí má zároveň svá specifická pravidla a rozhodně se tak vyplatí svěřit ho odborníkovi.

Co díky našemu copywritingu získáte?

 

1) Budete vidět – spolupráce se SEO

Být vidět a přesvědčit uživatele, že z nabídky mnoha konkurenčních webů mají kliknout právě na ten váš – to je cílem každého majitele internetových stránek. Ne všude přitom můžete nebo chcete použít obrázky či grafiku, a tak má poutavý text při prezentaci webu své nezastupitelné místo. Kvalitní copywriting je také přínosem pro SEO – používání relevantních klíčových slov na správných místech zvyšuje viditelnost vašich stránek ve vyhledávačích.  

 

2) Zvýšení konverzí

Dobře udělaný copywriting je tím, co může rozhodnout o konverzi na vašich stránkách. Právě on může být tím, co určí, , jestli uživatel stránky pouze shlédne, nebo se nechá i přesvědčit ke koupi. Případně k registraci, zanechání kontaktních údajů pro další spolupráci, atd.

 

3) Budování značky

Snažíte-li se vepsat do povědomí zákazníků v rámci brandingu, konzistentní forma komunikace a texty, které mluví za vaši značku jsou jedním z prostředků, jak toho dosáhnout. V textech pro naše klienty se tak snažíme mluvit se zákazníky stejným tónem na webu, blogu i sociálních sítích.

 

4) Návštěvnost

Texty, které uživateli poskytnou přesně ty informace, pro které přišel, jsou důvodem, proč se k vám budou lidé chtít vracet. Čtení on-line textů funguje jinak než u textů v papírové podobě, řada webů to nicméně nerespektuje. Pokud zákazníka správně volenými slovy zaujmete, rád na vaše stránky opět zavítá, doporučí je ostatním, bude je sdílet.

 

5) Zákazník vám bude věřit

Stránky, které nelitují investice do kvalitních textů, což zahrnuje nejen poutavý obsah, ale i správnou formu, budí větší důvěru. Zamyslete se sami, jakým dojmem na vás působí stránka psaná srozumitelně a jazykově správně oproti stejnému textu, který obsahuje překlepy a gramatické chyby.  

 

Máte zájem o kontrolu a přepracování textů na vašem webu, nebo chcete napsat úplně nové? Dejte nám vědět, naši copywriteři jsou vám k dispozici!

5 důvodů, proč investovat do copywritingu

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2