SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače, je zkratkou anglického “Search Engine Optimalization”. Skládá se z nepřeberného množství metod, které vám pomohou zlepšit vyhledatelnost a viditelnost na internetových vyhledávačích (a jimi nemyslíme nutně jen Seznam a Google). A pomocí právě těchto metod můžeme pomoci i vám a vašemu webu.

 

K čemu je to dobré?

Vyšší návštěvnost. Vaše stránky se budou častěji zobrazovat lidem, kteří hledají přesně to, co vy nabízíte. Díky tomu k vám nejenom bude chodit více návštěvníků, ale sníží se i míra jejich odchodu. Jednoduše proto, že u vás najdou to, co hledají. Díky tomu vám správné SEO může přinést také více konverzí a lepší zisky. A samozřejmě to pomůže i budování vaší značky.

 

Co nabízíme?

SEO vždy bereme jako sadu komplexních úkonů v rámci on-page i off-page faktorů. V praxi to znamená třeba:

Analytické nástroje. Nasadíme na váš web analytické nástroje, pomocí kterých následně nastavíme vaše konverzní cíle a budeme se o ně pečlivě starat. Od nás pak budete dostávat přehledný report s dosavadními výsledky.

Odkazy. Pracujeme nejen na vzniku nových vnějších odkazů, které podporují důvěryhodnost vašeho webu, ale i na vnitřní prolinkovanosti vašeho webu. A tam kde možnost odkazu doposud není, navrhneme ten správný text.  

Copywriting. Píšeme texty, které mají v oblibě nejen vyhledávače, ale i zákazníci. Kromě klasických textů na webu se postaráme i o vaše metadata - tedy ty texty, kterých si na webu většinou nevšimnete.

Strukturu a klíčová slova. Zpracujeme vám kompletní analýzu klíčových slov. Takovou, která bude vypovídající a perfektně využitelná pro SEO, PPC i copywriting. A rovnou vám podle ní navrhneme i správnou strukturu vašeho webu. Tak, aby v něm nebloudili zákazníci ani roboti.

 

SEO není jen o jednorázovém nastavení, ale o kontinuální a pečlivé práci. A přesně tu vám nabízíme. Stačí se ozvat!

Podkategorie Související články

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací