Cílená PPC reklama

PPC (z anglické pay per cklick, neboli platba za proklik) kampaně jsou velkým pomocníkem v propagaci na internetu. Dobře zvolenou PPC kampaní můžete posílit návštěvnost vašich stránek, zvýšit prodejní výkon, nebo třeba úspěšně budovat značku. Ať už je váš cíl jakýkoliv, umíme vám pomoci jej dosáhnout.

 

Proč si zvolit PPC kampaně od nás?

Zvolíme ten nejlepší PPC systém pro vaše podnikání. Umíme pracovat s Sklikem (Seznam.cz), Google Ads, Facebookem i Etargetem. A podle vašich cílů určíme, kde vám PPC reklama vyplatí nejvíc.

Přivedeme relevantní návštěvníky. Cílení kampaní máme v malíčku. Platit tedy budete jen za návštěvy lidí, kteří o váš produkt mají zájem - a nebo by ho mít měli, a ještě o tom nevědí.

Umíme sestavit remarketingové kampaně, které fungují.  A je jedno, jestli přesvědčujeme váhavého návštěvníka, nebo zapomětlivce, který opustil nákupní košík.

Díváme se na návratnosti investic. Kampaně vám nastavíme tak, aby se vyplatily. A spotřebu a dobíjení kreditů pečlivě hlídáme. Můžete si tak průběžně říkat, kolik do PPC reklam chcete investovat.

Společně s naším grafikem vám vytvoříme bannery, které podpoří vaši PPC reklamu a budou v souladu s vaší značkou.

A samozřejmostí jsou pravidelné reporty. Zatímco účet analyzujeme a upravujeme průběžně, od nás budete dostávat souhrnné přehledy, abyste vždycky věděli, co se na vašich účtech děje.

 

Sejděte se s námi a nechte si od nás navrhnout tu nejlepší strategii.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2