Newsletter

Máte zajímavé informace o které se chcete s Vašimi klienty podělit? Uvádíte na trh nový produkt? Chcete rozšířit povědomí o Vaší jedinečné službě? Chcete upozornit na nějakou zajímavost na Vašich stránkách? Tyto všechny činnosti s naprostým přehledem zvládne newsletter. Dokážeme pro Vás vytvořit newsletter, který zaujme Vaše zákazníky a bude pro ně přínosný. Lidé o Vás uslyší a jméno Vaší firmy si budou pamatovat.

E-mail marketing, kvalitně a profesionálně

E-mail marketing slouží zejména pro pravidelné rozesílání novinek stávajícím zákazníkům či uživatelům. Chytře a v souladu se zákonem oslovíme Vaše stávající kontakty. Informační e-mail vytvoříme tak, aby byl příjemný, přehledný a motivující k využití služeb či nákupu. Společně stanovíme přesné cíle e-mailové komunikace a následně pro Vás naše oddělení copywritingu připraví originální a čtivé texty newsletteru a to včetně jedinečné grafiky.

Chcete oslovit zákazníky pomocí Vašich originálních newsletterů? Využijte náš poptávkový formulář nebo nám napište e-mail a my Vás budeme kontaktovat.

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2