Spamové nabídky na nový web

Blog | Autor: |

Poslední dobou se u nás množí dotazy na nabídku nových webových stránek, kterou si klient ale nevyžádal a přesto mu přišla do mailu. To by sám o sobě nebyl náš problém, pokud by v podpisu onoho spamového e-mailu nestálo kouzelné „team Novy Web“, ačkoliv s těmito nabídkami my nemáme vůbec nic společného.

Za danými e-maily stojí společnost banan.cz. Protože se ale pravděpodobně stydí za svoje počínání, rozhodli se vzorové webové stránky a svůj e-mail umístit na stránky novy-web.com a v nabídkovém mailu nesdělit ani telefonní číslo, ani jakýkoliv jiný rozumný kontakt. Stejně tak bez konkrétních odkazů na ukázkové stránky na uvedeném webu nenajdete vůbec nic.

Společností, kterou oslovení potenciální zákazníci dohledají, pokud jim strohý e-mail nestačí, jsme tak poměrně logicky my. Neustálé opakování, že rozesílání spamů nemáme zapotřebí, začíná být mírně únavné, na druhou stranu dlužíme společnosti banan.cz díky za nově přivedené zákazníky. Transparentní jednání a absence laciných triků jako „Webové stránky v této /nepoužitelné/ podobě zdarma“ totiž má smysl. A my to víme.

Patříte-li tedy mezi šťastlivce, kterým v e-mailové schránce přistála nevyžádaná nabídka na nové webovky od „teamu Novy Web“, vězte, že za tím nestojíme my. Rádi vám ale pomůžeme s vytvořením nového webu/ e-shopu i s jeho propagací. A slibujeme, že budeme jednat férově, protože my se za naši práci nestydíme, na rozdíl od banan.cz.

 

 

Spamové nabídky na nový web

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2