Seznam spustil novou možnost inzerce!

PPC reklama | Autor: |

Chcete mít svůj inzerát na hlavní stránce Seznamu?? Žádný problém! Využijte zcela novou službu Sklik.cz inzerce. S inovovanou vizáží úvodní stránky vyhledávače Seznam.cz se Vám otevírá také exkluzivní prostor pro propagaci Vaší internetové stránky nebo e-shopu.

To znamená, že na hlavní stránce Seznamu se budou zobrazovat hned dva reklamní boxíky. Mezi těmito dvěma formáty zobrazované reklamy je několik rozdílů. Tím zásadním je možnost Sklik.cz inzerci spojit se službou Retargeting. To Vám umožní přesně cílit Vaši reklamu. Zároveň tak máte příležitost oslovit uživatele, kteří již někdy navštívili Vaše stránky.

Vývojáři také pamatovali na to, abychom od sebe oba tipy inzerce lehce rozeznali. Seznam Tip je označen slovem „Tip“ a zájemce si může další nabídky zobrazit pomocí odkazu „Další nabídky“.

 

Seznam PPC reklama

 

Naopak inzerce, kterou zobrazí Sklik.cz, je označena slovem „Reklama“. Poslední rozdíl je patrný v obrázcích u inzerátu. Zatímco Sklik.cz zobrazuje náhled stránky, na kterou odkazuje, Seznam Tip svým obrázkem ilustruje inzerované sdělení.

 

PPC reklama seznam - sklik

 

Veškeré inzeráty na domovské stránce prochází ručním schvalováním, a to jak bannerová a PPC reklama, tak i zmiňované nabídky v Seznam Tipu.

Závěrem:

Potenciál kampaně na obou místech domovské stránky Seznamu je obrovský. Především proto, že Seznam.cz navštíví denně v průměru více než 2 700 000 lidí.

Chcete být vidět?? Pomůžeme Vám! Neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes. 

Seznam spustil novou možnost inzerce!

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2