Seznam rozšířil dovednosti portálu Mapy.cz!

Blog | Autor: |

Nově nabízí plánovač tras rozšíření o možnost plánování cesty veřejnou dopravou. Navíc umožňuje kombinovat pěší cestuveřejnou dopravou. Díky tomu je možné plánovat trasy z jakéhokoliv místa České republiky a nikoliv pouze ze zastávky na zastávku. Plánování veřejnou dopravou spustíte přes obrázek autobusu v kategorii „Plánování“.

 

Nový web na míru

Až dosud byla tato funkce dostupná pouze pro některá velká města – například Prahu. Ovšem Seznamu se podařilo najít způsob, jak strojově přečíst data, která jsou veřejně k dispozici jen v podobě excelových tabulek. Nyní je vše zmodernizované a přehledně zpracované.

 

Nový web Liberec

 

Seznam.cz navíc Mapy.cz doplní o aplikaci, která zpřístupňuje jízdní řády na mobilních zařízeních s operačním systémem Android. Tu plánuje dále rozvíjet, aby mohl lidem nabídnout bezplatný, pohodlný a rychlý přístup k jízdním řádům. Vývojáři Seznamu plánují tuto aplikaci rozšířit například o čísla nástupišť, ceny spojení nebo třeba informace o zpoždění spojů.

Uvidíme, co dalšího Seznam vymyslí.

Seznam rozšířil dovednosti portálu Mapy.cz!

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2