Řekli o nás

Chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší prezentaci, která pro nás byla velkým přínosem! Pojmenovali jste problémy, o kterých jsme věděli nebo si o nich mysleli a ukázali ty, o kterých jsme neměli ani tušení. Informace vstřebáme, vyspecifikujeme naše možnosti a dáme vědět s čím potřebujeme dále pomoci v jednání s naším dodavatelem webových stránek.

www.laznejachymov.cz

Děkuju za páteční školení u Vás, bylo pro mě hodně přínosné, pokusím se co půjde u nás aplikovat, změn k lepšímu je nutná spousta. Aspoň už vím na co u dodavatele systému tlačit, co se jim neřekne sami neudělají.

www.netfox.cz

Společnost Nový Web je dlouholetým stálým partnerem společnosti Albatros Media a.s. v oblasti internetových služeb. Nový Web je tvůrcem našich B2C i B2B knižních e-shopů v ČR i na Slovensku, zajišťuje dále jejich kompletní správu a další technický rozvoj. Na naší dlouholeté vzájemné spolupráci oceňujeme zejména partnerský přístup po celou dobu dosavadní spolupráce, flexibilitu a schopnost v krátkém čase reagovat na všechny požadavky týkající se technických úprav našich e-shopů.

www.albatrosmedia.cz

Na společnost Nový Web jsem se po doporučení obrátila před několika lety a již od počátku je naše spolupráce založena na velmi vstřícném přístupu, rychlosti a ochotě celé firmy. Společnost Nový Web mi poskytla důležité informace z marketingu, s jejichž pomocí jsem přeměnila svůj internetový obchod Mimibertik.cz a cíleně se nyní věnuji pouze těm aktivitám, které v rámci internetového marketingu přinášejí zisk. Spolupráci se společností Nový Web mohu všem jen vřele doporučit.

www.Mimibertik.cz

Nový web jsem si vybral, protože se mi líbilo zpracování jejich stránek, úspěšnost e-shopů a profesionalita, kterou nabízejí a i cena je přívětivá oproti konkurenci. Přístup i programování je poměrně rychlý. A dokázali také rychle dodatečně doplnit na stránky i další funkce na web. Původně jsem chtěl zachovat nějaký koncept, který jsem již v předchozích obdobích měl. Ale nakonec jsem se rozhodl zvolit návrhy doporučené Novém Webem. Tyto návrhy mne utvrdily v tom, že jsou to profesionálové se vším všudy. Doporučili mi funkční e-shop i grafické úpravy, které nyní na stránkách mám a fungují skvěle.

www.mobiltown.cz

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2