Propojení s informačním systémem Money

Provoz internetového obchodu přináší obrovský potenciál pro Vaše podnikání. Získejte další výhody oproti konkurenci, díky propojení s informačním systémem Money!

Money je účetní program vhodný pro menší společníky a živnostníky. Jeho ovládání je intuitivní, přehledné a rychlé. Toto propojení umožňuje provozovatelům internetových obchodů provádět například import zboží z ekonomického systému Money do internetového obchodu nebo export objednávek a dat od klientů z e-shopu do účetního programu.

Money podporuje i více e-shopů najednou!

Výhodou propojení Vašeho internetového obchodu s účetním programem Money S3 je podpora více internetových obchodů. To znamená, že pokud provozujete větší množství různě zaměřených e-shopů, můžete je všechny ovládat z jediné agendy Money S3.

Jak dochází k přenosům dat?

Vše probíhá naprosto hladce a jednoduše. V prvním kroku je třeba jednorázově nastavit propojení mezi účetním programem Money a podporovaným internetovým obchodem. V tomto případě je třeba zadat typ obchodu, přístupové adresy i hesla.

Následně budete mít možnost uspořádat zboží, které plánujete nabízet na internetu, do libovolných skupin. Nakonec vše označíte pro export do e-shopu.

Jediným tlačítkem pak odešlete tyto vybrané položky ze skladu přímo na e-shop a to včetně obrázků, nebo popisů i cen. Přenos dat samozřejmě funguje také naopak z internetového obchodu do systému. Tímto způsobem budete přijímat nové objednávky i adresy zákazníků.

 Začněte pracovat s tímto jedinečným účetním programem i Vy ještě dnes!  Zavolejte nám a domluvte si osobní konzultaci.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2