Propojení na informační systém

Posuňete svoje podnikání vpřed mílovými kroky! Využijte napojení e-shopu na informační systém a ušetřete svůj čas i práci. Mějte jasný přehled o časové náročnosti a finančním přínosu konkrétní zakázky. Propojíme Váš e-shop s informačním systémem rychle a bezpečně.

CO LZE NAPOJIT?

  • Objednávky - stavy objednávek, informování zákazníka o stavu objednávek prostřednictvím e-mailu (přijatá, expedovaná, atp.)
  • Evidence komunikace se zákazníky
  • Odesílání faktur zákazníkům automaticky v PDF emailem, informace o úhradě faktur, automat na hlídání splatností faktur, který sám rozesílá upomínky, popř. páruje příchozí platby.
  • Sklady - stahování stavu skladových zásob do e-shopu a jejich pravidelná aktualizace. Stavy skladů a dostupnost produktů, zveřejněné na e-shopu se pak mohou měnit automaticky, podle aktuálního stavu. Aktuální dostupnost se pak může promítnout i v exportech do zbožových vyhledávačů.
  • Produkty - pokud máte v e-shopu produkty, systém je umí přenést takže e-shop bude vždy aktuální.
  • Adresář zákazníků - jméno firmy, kontaktní osoby, pobočky, dodací adresa, fakturační adresa, telefonní čísla, emailové adresy, IČ, DIČ, cenová skupina zákazníka.
  • Ostatní doklady - výdejky, příjemky, nabídky, poptávky, pokladní doklady, prodejky, zakázky, interní doklady, převodky. Předkontace, členění skladů, volitelné parametry, účetní deník, a další.

Propojení e-shopu je možné na informační systém:

 ...a další

Máte zájem o bezpečné a rychlé napojení Vašeho internetového obchodu na spolehlivé informační systémy? Zavolejte nám a nebo vyplňte náš formulář. 

 

 

Podkategorie Související články

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2