Programátor(ka) PHP medior/senior

Nový Web je parta lidí z online prostředí, která je schopna postarat se o web, eshop, grafiku i on-line marketing malých i velkých klientů.

Umíme zajistit fungující web a marketing pro truhláře z Loun, individuální eshop napojený na účetní systém pro firmu, která prodá ročně v řádech desítek milionů korun až po kompletní on-line marketing pro banku, mezinárodní firmu působící v ČR i zahraničí.

Těší nás, že naše služby využívají nejen koncoví klienti, ale i reklamní agentury, které pro své klienty potřebují kvalitní službu za dobrou cenu.

Je nás sice okolo 10, ale pracujeme pro společnosti násobně větší a radost máme nejen z nových fungujících klientských webů a eshopů, ale i z promyšlených online marketingových kampaní u kterých vidíme, jaký přinášejí klientům zisk.

 

Koho hledáme:

Seniorního nebo i mediorního programátora – ideálně z oblasti Liberec, Česká Lípa, Jablonec n/N, Mladá Boleslav, Praha, který nám pomůže rozvíjet stávající, ale i nové klienty. Projekty stavíme nad vlastním řešením v PHP, MySQL, JS, SASS, a verzujeme v GITu.

 

Na jakých projektech můžeš pracovat?

Na shopech a webech našich skvělých klientů, například Funstorm.cz, Sixt.cz, Fitham.cz, Eshop Pivovar Svijany, a nebo taky na úplně novém projektu ze sportovního prostředí, který Ti můžeme představit až osobně.

 

Co za svůj kód dostaneš?

Možnost smlouvy na HPP nebo IČO, výrazně nadstandardní ohodnocení 2.000 – 6.000 Kč za MD, podle Tvých schopností, zkušeností a toho, kolik toho zvládneš.

 

Co můžeš dostat navíc?

Máme pár interních akcí za rok, kde „pracujeme“ na sobě. Chodíme po horách, občas na bowling, laser game a další místa, která nás baví.

 

Už jsme Tě zaujali?

Stále ještě nevíš, jestli se k nám přidáš? Tak to už nezbývá, než se nám ozvat!

 

Stačí zavolat na 733 737 572 nebo poslat dvouřádkový e-mail na prace@novy-web.cz, že se s námi chceš potkat a zjistit víc.

 

Těšíme se

 

Kluci a holky z Nového Webu

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2