Profesionální školitel internetového marketingu

Školit Vás bude specialista na online marketing.

Vít je držitelem certifikace Google Adwords a Google Analytics a internetovému marketingu se věnuje od roku 2001. Za tuto dobu získal mnoho zkušeností nejen se správou velkých kampaní v PPC systémech. Zároveň má několikaleté praktické zkušenosti s optimalizací webů i elektronických obchodů.

Vít vede školení - Jak na internetový marketing (SEM), kde Vás podrobně seznámí s možnostmi, které marketing na internetu nabízí i pro Vaše podnikání. 

S Vítem se setkáte také na školení, které je věnované optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Přesvědčí Vás o tom, že správný přístup k SEO se vyplácí. Zároveň Vám poradí, jaké úpravy webu povedou ke zvýšení relevantní návštěvnosti z přirozených výsledků vyhledávání, právě na Vašem webu. 

Ve Vítově režii se odehrává také školení zaměřené na PPC. Během tohoto setkání se dozvíte, jak pracovat s nejpoužívanějšími PPC systémy a jak dostat z Vašich kampaní maximum.

Vítek Vás seznámí i se záludnostmi, na které můžete narazit během propagace na sociálních sítích. Navíc Vám ukáže, jak pracovat s daty, které přináší Webová analytika.

 

Certifikát Google AdWords Vít Reisiegel Certifikovaný školitel Google Analytics

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací