Nové koncovky domén? Stačí si jen vybrat!

Blog | Autor: |

Zachytili jste už informaci, že je možné si místo obyčejné koncovky domény .cz pořídit koncovku, která bude mnohem originálnější? Můžete si vybrat minimálně ze stovky nových zajímavých i vtipných koncovek. Co byste řekli koncovce .party nebo .fashion? Nové koncovky se začaly zveřejňovat a začaly být k dispozici již v únoru 2014, takže nejsou žhavou novinkou. Přesto se o této možnosti moc nemluví.

Žádostí o vlastní TLD (Top-Level Domain-domény nejvyššího řádu) bylo bezmála 2 000. Návrhy vyhodnocovala organizace ICANN (čti aj ken) pro správu domén. Ceny těchto nových doménových koncovek se pohybují od cca 300 Kč. Leckdy ale mohou přesáhnout i 1 000 Kč.

Například dnešním dnem je možné si za 870 Kč včetně DPH zakoupit koncovku .love. Inspirujte se v přehledu doménových koncovek v tabulce.

 

 Nové koncovky domén

 

Informace o dostupných doménách naleznete na novekoncovky.cz. Nová doménová koncovka je zajisté skvělým oživením a originálním prvkem Vašeho internetového podnikání. S novou doménovou koncovkou však nezapomínejte na správný tvar Vaší URL, ale o tom už jsme Vás informovali ve článku z března 2015 - Dejte si pozor při výběru názvu a koncovky nové domény.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nové koncovky domén? Stačí si jen vybrat!

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2