Mobilní reklama útočí!

PPC reklama | Autor: |

Proč se vyplatí zacílit reklamu mobily?

Protože velká část lidí používá mobil k přístupu na internet a bude jich přibývat a protože i Vy chcete více návštěvníků za méně peněz. Většina studií tvrdí, že v roce 2015 proběhne přes mobily 8 % obchodů. S tím souvisí i fakt, že v České republice je 79% webů, které stále ještě nejsou pro mobily optimalizované. Buďte připravení a zahrňte mobily do své marketingové strategie. Jejich prodejní potenciál je obrovský a Vy ještě získáte pořádný náskok před konkurencí.

Mobilní reklama útočí na Česko připravte se!
O tom, že se zvyšuje počet přístupů na internet z mobilních zařízení se mluví neustále. Stejnou měrou narůstá i množství mobilních reklam a jejich imprese. Právě podíl zobrazení reklam generovaných z mobilních zařízení dosahoval v Česku v roce 2014 celkem 11 %. Procenta si mezi sebou rozdělili uživatelé mobilních telefonů, celkem 8 % a z tabletů 3 %. To jsou čísla, která vychází ze studie společnosti Gemius analyzující situaci mobilního internetu v regionu střední a východní Evropy (CEE).

Mobilní reklama funguje nejlépe na sociálních sítích

Úspěšná byla v Česku digitální display reklama na mobilních zařízeních na Facebooku a Twitteru. Ty měly v roce 2014, podle odhadů některých odborníků, získat 33 % celkových výdajů na mobilní reklamu. Sociální sítě navíc umožňují získání zpětné vazby pomocí anket či komentářů od fanoušků značky či produktu.

Ještě než spustíte mobilní reklamu!

Ujistěte se o tom, jak Váš web vypadá na mobilním telefonu. Je Váš web přizpůsobený pro zobrazení na mobilech? Pokud ano, návštěvník Vašich stránek či internetového obchodu, z chytrého telefonu, to určitě ocení.

Rozhodněte se sami. Je rozumné opomíjet uživatele mobilních telefonů? Potřebujete poradit s odpovědí na tuto otázku? Kontaktujte nás - jsme tu pro Vás. 

Mobilní reklama útočí!

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2