Komunikace, rady, tipy a srozumitelnost to je základ

Slovo ředitele | Autor: |

Vážení klienti, návštěvníci našich stránek, marketingoví experti, majitelé malých i velkých firem,

Rozhodli jsme se současně se spuštěním našich stránek začít pravidelně komunikovat, zasílat Vám novinky ze světa internetového marketingu, tipy a návody jak udělat z Vašich internetových stránek a eshopů stroje na peníze.

V našich newsletterech se sice občas bude objevovat nějaký cizí termín, ale maximum článků bude psáno tak, aby jim porozumněl i naprostý laik.

Frekvence zasílaných newsletterů bude do konce března 1 x za 14 dní a následně 1 x měsíčně. Protože se vše do mailu nevejde, budeme používat více i náš FACEBOOK https://www.facebook.com/novywebsro a blog jehož část právě čtete.

V úvodních několika emailech budeme představovat nebo odkazovat do blogu na jednotlivé efektivní formy internertnetového marketingu a také máme připraveno několik krátkých případových studií, které ukáží, jak dobře naše řešení fungují a to v konkrétních číslech, obratech.

Věřím, že se při čtení našeho blogu dozvíte potřebné informace k marketingu na internetu. Stálým klientům děkuji za projevenou důvěru a ostatním za čas věnovaný těmto řádkům.

S přáním úspěšného dne

Jan Kareis

obchodní ředitel
www.novy-web.cz

Komunikace, rady, tipy a srozumitelnost to je základ

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2