Sociální sítě

Sociální sítě umožňují zaujmout nové potenciální zákazníky a zároveň zůstat v kontaktu s těmi současnými. My umíme potenciál “socek” využít naplno. Pomůžeme vám nasbírat relevantní fanoušky a královsky se budeme starat o ty současné.

Sítě pro nás neznamenají jen Facebook. Pokud to pro vaše podnikání bude dávat smysl, rádi se postaráme o vaši propagaci i na Instagramu, Twitteru, Youtube nebo LinkedIn.

 

Co to obnáší?

Příprava profilu. Pokud ještě nemáte, založíme vám profil, který bude hovořit za vaši značku. A pokud už profil založený máte, podíváme se na něj a navrhneme případné úpravy.

Plánování příspěvků. Navrhneme vám strategii vhodné komunikace, plánování příspěvků i tón, jakým by příspěvky měly být napsány. Pomůžeme vám připravit obsah, který přivede nové fanoušky a zároveň bude bavit ty stávající.  

Cílení reklamy. Příspěvky podpoříme reklamou. Navrhneme vám ideální rozpočet a naplánujeme cílení tak, aby vaše investované finance měly co nejlepší výsledek. Žádné nakupování nebo slepé sbírání fanoušků. Našim cílem je přivést lidi, kteří s vaší firmou mají něco společného.  

Komunikace s fanoušky. Fanoušky umíme nejenom přivádět, ale také se o ně postarat. Zvládneme vám spravovat profil včetně veškeré související komunikace.

Navíc máme Facebookovou skupinu s 10 000 členy a v případě spolupráce vám v ní rádi připravíme prezentaci vašich výrobků nebo služeb.

 

Sociální sítě mají obrovský potenciál. Ozvěte se nám a využívejte jej naplno.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2