Google Analytics

Google Analytics (GA) je statistický program od společnosti Google. Po registraci v tomto nástroji můžete umístit na Vaše stránky speciální měřící kód, který Vám umožní sledovat návštěvnost na Vašich stránkách. Dozvíte se například, kterou část Vašeho webu návštěvníci prohlížejí nejčastěji, jak dlouho se na nich zdrží. Samozřejmě Vám data z Google Analytics pomohou odhalit i slabé stránky Vašeho webu. Například ze statistik zjistíte, které stránky opouští Vaši návštěvníci nejčastěji. I další zajímavá statistická data, se kterými můžete dál pracovat a vylepšovat Vaše stránky nebo internetový obchod.

Služba Google Analytics funguje již od roku 2005 a od té doby Google neustále vylepšuje prostředí nástroje Analytics. Ať už jde o nový design, rozšířené reporty nebo funkce.

Mezi opravdu zajímavé funkce patří například Události.

Událostí na Vašem webu může být například stažení e-booku či zhlédnutí nějakého zajímavého videa, které se váže k Vašemu produktu nebo službám. Událost může měřit také kliknutí na nějaký banner na Vašich stránkách.  

Další zajímavou možností je propojení Google Analytics s Google AdWords. GA Vám tedy umožňuje sledovat vývoj Vašich PPC kampaní ve vyhledávači Google. Stejně tak je možné propojit analytics s google nástrojem pro webmastery (Google Webmaster Tools – GWMT dnes Search Console).

Možností, které Google Analytics přináší je neustále víc. My s daty s GA pracujeme denně. Naši zákazníci se s informacemi z Google Analytics setkávají například v našich měsíčních přehledech a dalších analýzách, které můžete využít i Vy.

Chcete vypracovat jasný a přehledný výstup z Google Analytics? Potřebujete poradit jak s daty pracovat a jak je využít opravdu efektivně? Obraťte se na nás ještě dnes!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací