Heureka mění skript Měření konverzí. Připravte se včas!

Blog | Autor: |

Zbožový srovnávač Heureka se od 1.9.2015 chystá změnit skript pro Měření konverzí z důvodu optimalizace její databáze. Od prvního září tedy přestává být funkční měření konverzí se starým skriptem. Skript Heuréka doporučuje změnit ideálně ke konci srpna. Buďte tedy připravení a zadejte tento úkol svému správci webu včas!

 

Co je měření konverzí?

Za konverzi se v prostředí internetových obchodů považuje dokončený cíl, tedy dokončená objednávka. Důležitý je také konverzní poměr, který se vypočítá jako poměr návštěvníků, kteří dokončili objednávku ku počtu všech návštěvníku stránek. V případě, že za den navštíví Váš internetový obchod 1.000 návštěvníků a 10 z nich produkt nakoupí, konverzní poměř činí 1%.

Konverzní poměr se používá k hodnocení úspěšnosti internetových obchodů, protože čím vyšší má obchod konverzní poměr, tím je e-shop úspěšnější. Průměrný konverzní poměr českých internetových obchodů je mezi 1-3%.

Měření konverzí je tedy velmi užitečná služba, díky které můžete reálně změřit investice vložené do Heureky a porovnat to, kdy a jak se Vám Heuréka nejvíce vyplatí.

 

Ukázka měření konverzí z Heureky

 

 Měření statistik na Heurece

 

Nezapomeňte změnit svůj skript

Dokud skript ve svém e-shopu nezměníte do 31.8.2015 nebudete mít tuto službu funkční. Veškerá data z tohoto nefunkčního období budou ztracena, jelikož není možné statistiky zpracovat zpětně.

 

Pokud potřebujete se změnou skriptu poradit, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu.

 

Heureka mění skript Měření konverzí. Připravte se včas!

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2