Google+ chce konkurovat Pinterestu

Blog | Autor: |

Vývojáři Google+ umožňují uživatelům této sociální sítě, vytvářet a sdílet tematické kolekce příspěvků. Tato novinka se oficiálně jmenuje Google+ Collections. Česky ji naleznete pod názvem Google+ Sbírky.

 

Sbírky na Google+

 

Co zvládají Google+ Sbírky?

Google+ Sbírky Vám dají možnost vytvořit několik témat, do kterých se dají vkládat videa, fotky či příspěvky. Takové sbírky bude možné sledovat veřejně, což povede k tomu, že si budete moci vybrat jen určité téma od daného uživatele. Kromě veřejných Sbírek je možné vytvářet i soukromé sbírky. Ty jsou ideální, pokud chcete sdílet fotografie či videa jen s přáteli rodinou a tak podobně. Samotné Google+ Sbírky si můžete vylepšit názvem či titulní fotografií.

 

Google+

 

Samozřejmě můžete vždy počet dokumentů ve Sbírce upravovat, ať už chcete přidat nové fotografie, naopak nějaké ubrat nebo jen upravit titulky u jednotlivých fotografií nemáte se čeho bát. Administrace je velice snadná a fotografie máte přehledně zobrazené.

Profil na Google+

 

Nejen, že můžete vytvářet nové Sbírky, ale můžete si prohlížet Sbírky jiných lidí. Všechny tyto možnosti můžete spravovat v rozbalovacím menu. Stačí kliknout na název nové služby. V první záložce máte k dispozici Doporučené. V druhé ty, co sledujete, a v poslední jsou Vaše Sbírky. V poslední nabídce lze také po editovat základní informace jako název, úvodní fotografii nebo barvu Sbírky. Lze také zobrazit, kdo ji sleduje.

 

Doplněk se lehce ovládá, rozhodně doporučujeme Sbírky vyzkoušet. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, určitě nás kontaktujte a my Vám rádi pomůžeme.

 

 

 

Google+ chce konkurovat Pinterestu

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2