Chcete znát návštěvnost stránek Vaší konkurence?

Analýzy | Autor: |

Chcete znát návštěvnost stránek Vaší konkurence?


Jako správní obchodníci si určitě přejete mít přehled o Vaší konkurenci. Chtěli by jste vědět, jakou má asi návštěvnost konkurenční webová stránka? Vyzkoušejte službu Similarweb! Je to jednoduchý nástroj, který Vám poskytne přibližné údaje, vhodné pro analytiku každého webu či e-shopu.


Jak to vlastně funguje?

Zadáte URL adresu webu a následně získáte přehled návštěvnosti, včetně zdrojů, hlavních stránek a dokonce i webů, kam návštěvníci zkoumaného chodí.  Nevěříte? Vyzkoušejte Similarweb sami, základní data jsou dostupná zcela zdarma.

O konkrétní stránce pak Similarweb poskytuje:

  • Základní analytiku (RANK stránky, návštěvnost, dobu strávenou na stránkách, počet stránek na návštěvu, míru okamžitého opuštění)
  • Zdroje návštěvnosti
  • Geografický přehled návštěvnosti
  • Odkazující stránky
  • Sociální aktivitu a zmiňování
  • Cílové publikum, které navštěvuje dané stránky


Závěrem:

Tento nástroj Vám dovolí jednoduše nahlédnout do zákulisí každého webu a odnést si další informace, které mohou posloužit i Vašemu projektu. Rozhodně se ale nespoléhejte na informace pouze z jednoho webu. Porovnejte si jich více a začleňte sem také weby mimo vaši oblast, například s internetovými médii. Tato data můžete dobře zhodnotit a porovnat spolu s veřejně dostupnými údaji z NetMonitoru. Získáte tak bližší představu o tom, jakou měrou se mohou tyto údaje lišit od skutečnosti.

Chcete znát návštěvnost stránek Vaší konkurence?

Vložit příspěvek

Těšíme se na Vaše příspěvky, dotazy a připomínky k tomuto článku. Neváhejte a vložte svůj komentář i Vy. Nový Web nenese žádnou zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi a vyhrazuje si právo nevhodné příspěvky odstranit.

Vložit nový příspěvek
(Váš email nebude nikde zveřejněn)

Zadejte email pro odběr novinek

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

U Věže 149/8

460 01 Liberec 2