Tvorba webových stránek

Chcete mít moderní, intuitivní a profesionálně zpracované webové stránky? Záleží Vám na tom, aby již od prvního návrhu byly stránky v souladu se zásadami SEO? Chcete web, který upoutá pozornost a zároveň bude lehce použitelný pro Vaše návštěvníky či zákazníky? Pak jste tu správně! 

Naše webové stránky jsou:

Webové stránky vytváříme již od roku 2007 a od té doby jsme zrealizovali přes 600 webových prezentací. Ty využívají některou z více jak 100 našich funkconalit. Každá funkčnost stránek je vytvořena s důrazem na intuitivní ovládání. Prohlédněte si naše vybranné reference.

Přidejte se k našim spokojeným klientům i Vy. Využijte náš formulář nebo nám rovnou zavolejte. 

Firemní webové stránky

Buďte k dispozici Vašim zákazníkům 24 hodin denně! Nabídněte jim aktuální informace o Vašem zboží, službách, výrobcích ale i o Vašich slevových akcích, novinkách a tak dále. Chcete získat nové zákazníky a klienty z celé republiky? Dosáhnete toho s firemními stránkami na míru od Nového Webu.

Produktové webové stránky

Máte jedinečný produkt či službu o které chcete informovat opravdu podrobně a do nejmenších detailů? Je Váš produkt tak výjimečný že si zaslouží vlastní webovou prezentaci? Nebo snad toužíte získat lepší pozici ve vyhledávačích? Přichází čas na vytvoření produktové stránky nebo-li microsite. Pomocnou ruku Vám rádi podáme v Novém Webu.

Produktové katalogy

Chcete prezentovat své produkty na internetu? Prostřednictvím produktového katalogu máte možnost představit svůj sortiment produktů světu. V produktovém katalogu máte možnost ukázat kompletní nabídku Vaší firmy, podobně jako v internetovém obchodu. Klienti Vás po shlédnutí katalogu kontaktují a provedou objednávku osobně, telefonicky, e-mailem či pomocí formuláře.

Grafika

Máte jedinečný výrobek, nabízíte bezkonkurenční službu? Vzhled internetové stránky nebo elektronického obchodu musí být v souladu s nabízenou službou či produktem. Je třeba, aby produkty grafika doplňovala.  Právě taková je grafika od Nového Webu.

Administrace stránek

Hledáte redakční systém, který je stále moderní a aktuální? Chcete takovou administraci, se kterou můžete pracovat aniž by jste museli ovládat programovací jazyk? Takový systém, kterému porozumíte a budete se v něm, při správě webů nebo e-shopů, pohybovat intuitivně a rychle? Přesně takový - a ještě lepší - je náš redakční systém ProAdmin!

Internetový marketing

Maximalizujte přístupy Vašich návštěvníků z jednotlivých zdrojů na internetu a zvyšte svůj zisk za pomoci PPC reklam, SEO, internetového PR, copywritingu a jiných služeb. Komunikujte se svými zákazníky jednoduše a efektivně na sociálních sítích. To vše a ještě mnohem více je internetový marketing, se kterým Vám rádi pomůžeme.

Analytika

Poznejte zájmy Vašich zákazníků. Investujte do správného typu reklamy na správných serverech. Víte, zda zobrazujete Vaší reklamu vhodné cílové skupině? Přesvědčte se o míře návštěvnosti Vašich stránek či internetového obchodu díky analytice od Nového Webu.

Projektový management

Plánujete velké, komplikované a časově náročné projekty? Chystáte se řešit informační systémy s třetími stranami? Chcete komunikovat pouze s jedním člověkem, který o Vašem projektu bude vědět všechno? Právě pro Vás nabízíme služby projektového manažera.

Webhosting

Chcete kvalitní a prověřený webhosting s denním zálohováním a dostatečně velkým prostorem pro každý Váš web či e-shop? Požadujete od webhostingu vysokou rychlost, zároveň stabilitu a odpovídající dostupnost? Přesně takový webhosting nabízí Nový Web.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

Hodkovická 109

460 06 Liberec 6

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací