Školení

Prosaďte se ve světě internetu! Proškolíme Vás v oblastech, které v praxi patří ke každodenním činnostem našich online marketérů. Vyberte si některé z našich školení a získejte teoretické základy v práci online marketingu nebo se seznamte s praktickými informacemi a nejnovějšími trendy v oboru internetového marketingu.

Kurzy, které Vám nabízíme:

Svěřte se do rukou našeho odborníka s dlouholetou praxí v oblasti internetového marketingu. Naučíme Vás orientovat se v oblastech, které dobře znáte a se kterými se často setkáváte. Síla internetu stále roste a právě zde jsou Vaši zákazníci. Naučíme Vás, jak správně využít potenciál, který internet nabízí.

Přehled školení

Jak na internetový marketing?

Máte webové stránky nebo internetový obchod? Nevíte si rady jak propagovat Váš produkt nebo služby na internetu? Chcete, aby Váš web přiváděl nové zákazníky? Přijďte na naše školení!

Školení zaměřené na PPC systémy

Jistě jste již slyšeli o klikací reklamě, o tom kde se zobrazuje, o tom jak se za ni platí a podobně. Jde o jeden z nejlepších, co do efektivity, zdrojů cílení na návštěvníky Vašeho webu. A v poslední době jde i o jeden z nejlepších tzv. remarketingových nástrojů. V české kotlině především jde o Sklik od Seznam.cz a AdWords od Google.com

Školení SEO

O optimalizaci pro vyhledavače (SEO) bylo asi řečeno mnoho a také koluje mnoho mýtů a polopravd. Chcete-li se vyhnout některým „SEO mágům“ a „SEO expertům“ a mít jistotu, že pro nalezitelnost svých stránek jste schopni udělat maximum, pak investujte 5-7 hodin svého času a dozvíte se, jak nenaletět různým „SEO agenturám“ a „SEO expertům“. Dostanete mnoho rad a také si osvojíte několik užitečných triků, především jak na SEO, jak na link building a na internetový marketing.

Webová analytika

Poznejte díky webové analytice své zákazníky! Naučte se vyhodnocovat Vaše internetové kampaně. Pracujte s Google Analytics efektivně!

Propagace na Facebooku a dalších sociálních sítích

O sociální sítě a jejich úloha v online marketingu. Jakou sílu mají sociální sítě na poli internetové propagace? Vyplatí se je využívat? A využíváte je na 100%?

Profesionální školitel internetového marketingu

Školení vede náš zkušený odborník na internetový marketing. Víťa se na poli internetového marketingu pohybuje více než 10 let.

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

Hodkovická 109

460 06 Liberec 6

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací