Optimalizace internetových stránek

Umíme zlepšit on page nastavení Vašeho webu i e-shopu, uživatelskou přívětivost - UX, zvýšit konverze, zvýšit počet objednávek a poptávek. Odladíme a nastavíme Vaše PPC kampaně i SEO tak, aby Vám přinášely maximální možný zisk. Při naší práci důsledně sledujeme parametr ROI - návratnost vložených investic do internetového marketingu.

Jak postupujeme:

  • Zhodnotíme aktuální stav v jednotlivých oblastech (SEO, PPC, UX, Konverznost) 
  • V případě nutnosti vypracujeme příslušnou analýzu s konrétními návrhy na zlepšení stavu
  • Výsledky analýz zapracujeme přímo do stránek nebo do jednotlivých služeb internetového marketingu

Chcete vylepšit výkon Vaší prezentace na internetu? Kontaktujte nás a my Vám poskytneme naše zkušenosti a rady z více jak sedmi set projektů a webů. 

Analýza uživatelské přívětivosti (UX)

Umožněte každému klientovi rychle a dobře se orientovat na Vašem webu. Upravte strukturu webu a texty tak, aby jim návštěvníci rozuměli a stali se z nich rychle Vaši zákazníci. Vaši spokojení zákazníci! Zajistěte si analýzu uživatelské přívětivosti a radujte se ze zákazníků, kteří se k Vám vždy rádi vrátí a co víc! Doporučí Vaše služby či produkty také ostatním.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Máte webové stránky a chcete aby se ve vyhledávání zobrazovaly na vyšší pozici, či chcete na Vašem e-shopu více prodávat? Potřebuje zvýšit návštěvnost Vašeho webu a získat tak nové klienty? Rozhodně zvolte SEO!

Měření výkonu webu

Zajímá Vás celkový obrat Vašeho internetového obchodu? Chcete vědět kolik návštěvníků se podívá na Vaše stránky? A máte představu, jak se Vaši návštěvníci na stránkách chovají - co je zajímá? Na tyto otázky Vám rádi odpovíme v Novém Webu.  

Cílená PPC reklama

Chcete zvýšit Váš prodejní výkon nebo posílit Vaši značku? Rozhodli jste se posílit návštěvnost Vašich stránek a poptávku právě po Vašich službách či zboží? Pak určitě využijte PPC kampaně. Vaši potenciální zákazníci sami aktivně hledají službu či produkt, který nabízíte. Využijte toho a přesvědčte je pouze o tom, že si mají vybrat Vás.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

Hodkovická 109

460 06 Liberec 6

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací