Náš tým

Obchodní oddělení

 Jan Kareis Praha, Střední Čechy

kareis@novy-web.cz
776 639 256

Lukáš Bělohubý Liberecký, Ústecký kraj

belohuby@novy-web.cz
775 443 324

profil Marie Dolenská Liberecký, Ústecký kraj

dolenska@novy-web.cz
777 456 229

Rudolf Bergman Rudolf Bergman Liberecký kraj

bergman@novy-web.cz
774 598 623

profil Veronika Lahodová Liberecký kraj

lahodova@novy-web.cz
773 699 041

profilIng. Alice Kareisová  Liberecký kraj

kareisova@novy-web.cz
777 223 125

profil Tomáš Trafina Praha

tomas.trafina@i-advert.cz
604 104 082

profil Markéta Trafinová Praha

marketa.trafinova@i-advert.cz
603 161 503

 

Marketingové oddělení

Ing. Andrea Volhejnová Výkonný manager prodeje

volhejnova@novy-web.cz
733 737 572

profilHedvika HruškováMarketingový specialista

hruskova@novy-web.cz
731 477 495

 

Realizační tým

Dominik Hašek Zákaznický servis

hasek@novy-web.cz
773 578 953

 Martin Tejkl Programátor

tejkl@novy-web.cz

Martin Kvapil Programátor

kvapil@novy-web.cz

Bc.David Taller Programátor

taller@novy-web.cz

Tomáš Sedlmajer Grafik

sedlmajer@novy-web.cz

 

Management společnosti

 
Jan Kareis Jan Kareis Obchodní ředitel

kareis@novy-web.cz
776 639 256

 Josef Chmurčiak, DiS. Výrobní ředitel

chmurciak@novy-web.cz
775 949 663

 

Bezpečnost

 Ebi Agent a příležitostný pomocník se svačinou
 

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

Hodkovická 109

460 06 Liberec 6

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací