Tvorba internetového obchodu - eshopu

Chcete přehledný,moderně zpracovaný internetový obchod? Měl by splňovat požadavky optimalizace pro vyhledávače? Přáli byste si lehkou a originální grafiku, která bude ladit s nabídkou Vašich produktů? Máme pro Vás právě takový e-shop na míru!

I základní verze e-shopu START obsahuje následující funkčnosti:

 • Jádro systému
 • Neomezený počet položek
 • Neomezený počet kategorií
 • Správa produktů
 • Příprava pro SEO nastavení k jednotlivým položkám i kategoriím
 • Vyhledávání
 • Nákup bez registrace
 • Správa objednávek
 • Fotogalerie
 • Správa článků
 • Způsoby dopravy a platby
 • Potvrzovací e-maily při nákupu
 • Základní propojení se statistikou návštěvnosti Google Analytics

Klademe důraz na individuální přístup, kreativitu a inovaci. I proto jsme nejčastěji vyhledávaným dodavatelem internetových obchodů a webových stránek v Libereckém kraji.

Udělejte první krok na cestě za novým internetovým obchodem. Kontaktujte nás ještě dnes

 

 

Typy internetových obchodů

Začínáte s podnikáním na internetu nebo už na internetu jste a rozhodujete se pro nový, lepší internetový obchod? Vyberte si z produktů, které Vám nabízíme. Vytvoříme pro Vás přehledný a moderně zpracovaný internetový obchod na míru.

Grafika

Máte jedinečný výrobek, nabízíte bezkonkurenční službu? Vzhled internetové stránky nebo elektronického obchodu musí být v souladu s nabízenou službou či produktem. Je třeba, aby produkty grafika doplňovala.  Právě taková je grafika od Nového Webu.

Administrace stránek

Hledáte redakční systém, který je stále moderní a aktuální? Chcete takovou administraci, se kterou můžete pracovat aniž by jste museli ovládat programovací jazyk? Takový systém, kterému porozumíte a budete se v něm, při správě webů nebo e-shopů, pohybovat intuitivně a rychle? Přesně takový - a ještě lepší - je náš redakční systém ProAdmin!

Internetový marketing

Maximalizujte přístupy Vašich návštěvníků z jednotlivých zdrojů na internetu a zvyšte svůj zisk za pomoci PPC reklam, SEO, internetového PR, copywritingu a jiných služeb. Komunikujte se svými zákazníky jednoduše a efektivně na sociálních sítích. To vše a ještě mnohem více je internetový marketing, se kterým Vám rádi pomůžeme.

Analytika

Poznejte zájmy Vašich zákazníků. Investujte do správného typu reklamy na správných serverech. Víte, zda zobrazujete Vaší reklamu vhodné cílové skupině? Přesvědčte se o míře návštěvnosti Vašich stránek či internetového obchodu díky analytice od Nového Webu.

Propojení na informační systém

Posuňete svoje podnikání vpřed mílovými kroky! Využijte napojení e-shopu na informační systém a ušetřete svůj čas i práci. Mějte jasný přehled o časové náročnosti a finančním přínosu konkrétní zakázky. Propojíme Váš e-shop s informačním systémem rychle a bezpečně. 

Projektový management

Plánujete velké, komplikované a časově náročné projekty? Chystáte se řešit informační systémy s třetími stranami? Chcete komunikovat pouze s jedním člověkem, který o Vašem projektu bude vědět všechno? Právě pro Vás nabízíme služby projektového manažera.

Webhosting

Chcete kvalitní a prověřený webhosting s denním zálohováním a dostatečně velkým prostorem pro každý Váš web či e-shop? Požadujete od webhostingu vysokou rychlost, zároveň stabilitu a odpovídající dostupnost? Přesně takový webhosting nabízí Nový Web.

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

Hodkovická 109

460 06 Liberec 6

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací