Internetový marketing

Máte webové stránky nebo e-shop a chcete zvýšit jejich návštěvnost? Internetový marketing je volbou pro Vás! Zvyšte svůj zisk pomocí marketingových kampaní, PPC, SEO, copywritingu, internetového PR nebo jiných služeb. 

Proč on-line marketing ?

  • Přivedeme více návštěvníků na Váš web
  • Zvýšíme Vám zisk
  • Umístíme odkazy na Vás přesně tam, kde Vás klienti hledají
  • Podpoříme Vaši značku
  • Budeme na sociálních sítích efektivně a jednoduše komunikovat s Vašimi zákazníky

Co Vám můžeme v rámci on-line marketingu nabídnout?

 Podpořte svůj internetový projekt on-line marketingem. Nechte si vytvořit originální texty, reklamní kampaně, PR články a mnoho dalšího. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme !

Internet Profit

Potřebujete se na internetu prosadit? Jste živnostník, malý nebo střední podnikatel, či s podnikáním na internetu začínáte? Nevíte, jakou cestu internetového marketingu zvolit? Máme pro Vás komplexní řešení v podobě nového produktu s názvem Internet Profit.

Sociální sítě

Získejte nové zákazníky právě pomocí sociálních sítí! Zjistěte, co si o Vaší značce myslí uživatelé sociálních sítí. V České republice je více než 7. 400.000 internetových uživatelů, z nichž téměř 4.000.000 jsou na Facebooku. Připojte i Vy svou firmu na sociální sítě a oslovte toto široké množství lidí.

PR články

Získejte pomocí PR článků efektivně a trvale více návštěvníků i zákazníků! Napíšeme pro Vás úderné reklamní články, které přivedou na Vaše stránky nové zákazníky. Vypracujeme časový harmonogram pro průběžné zveřejňování jednotlivých článků.  Doporučíme vhodné portály pro publikování PR článků a zajistíme jejich vložení.

Tvorba bannerů

Potřebujete rychle a spolehlivě zaujmout široké spektrum uživatelů internetu? Chcete mít inovativní marketing? Chcete stylově představit Váš nový produkt nebo službu? Vyzkoušejte naše dynamické i statické bannery! 

 

Newsletter

Máte zajímavé informace o které se chcete s Vašimi klienty podělit? Uvádíte na trh nový produkt? Chcete rozšířit povědomí o Vaší jedinečné službě? Chcete upozornit na nějakou zajímavost na Vašich stránkách? Tyto všechny činnosti s naprostým přehledem zvládne newsletter. Dokážeme pro Vás vytvořit newsletter, který zaujme Vaše zákazníky a bude pro ně přínosný. Lidé o Vás uslyší a jméno Vaší firmy si budou pamatovat.

Internetové PR

Budujte svou značku nebo jméno společnosti na trhu opravdu efektivně a trvale. Vylepšujte image Vaší společnosti na internetu. Poznejte své zákazníky a jejich potřeby díky internetovému PR. Zjistěte, jaký názor o Vaší společnosti se mezi uživateli internetu šíří.

Copywriting

Pouze dobře napsané, čitelné a poutavé texty jsou předpokladem pro Váš úspěch. Kvalitně napsané texty by měly Vašeho čtenáře okamžitě zaujmout a hlavně jsou podstatné i z hlediska SEO. Nechte si vytvořit profesionální texty, které budou prodávat.

Vytvoření marketingového plánu

Zvyšte svůj obrat i zisk, ušetřete peníze a získejte v marketingu systém a pořádek. Buďte jednou z mála firem, které mají perfektně vypracovaný marketingový plán! Vyhrajte nad konkurencí a spojte svou značku se silným spoluhráčem, kterým je Nový Web.

A/B testování

Zvyšte návštěvnost a zisk z Vašich webových stránek či internetového obchodu o desítky procent. Dosáhněte vyššího počtu objednávek správným uspořádáním funkcí na Vašem webu. A to vše za ostrého provozu Vašeho webu. Využijte naše A/B testování webových stránek či internetových obchodů!

Získejte nové obchodní kontakty a klienty! Oslovte Vaše potenciální zákazníky jako první! Využijte unikátní a profesionální marketingový nástroj Seeky! Nyní na 14 dní zdarma!!!

Získejte nové obchodní kontakty a klienty! Oslovte Vaše potenciální zákazníky jako první! Využijte unikátní a profesionální marketingový nástroj Seeky! Nyní na 14 dní zdarma!!!

Statistický nástroj, který Vám bude přínosem. Se zpracováním dat Vám rádi pomůžeme a také průběžně radíme v našich newsletterch i na blogu.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Potřebujete poradit ?
Hledáte odbornou pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.
485 146 187
Rádi Vám pomůžeme!

Naše služby

Zobrazit vše

Nový Web s.r.o.

Vršovická 416/9

101 00 Praha 10

 

Facebook Nový Web s.r.o.Google plusTwitter

Infolinka

485 146 187

info@novy-web.cz  

Zákaznická podpora

485 146 747, 773 578 953

podpora@novy-web.cz

Pobočka Liberec

Nový Web s.r.o.

Hodkovická 109

460 06 Liberec 6

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací